آموزش مهندسی فنی به زبان فارسی مدرن با مدرک رسمی بین المللی

لوله کشی یا لوله کشی صنعتی یکی از پرطرفدارترین رشته های آموزشی است که در زمینه هایی مانند مهندسی نفت، پتروشیمی و … مورد توجه است. آموزش پایپینگ این روزها طرفداران زیادی دارد و از جمله آموزش هایی است که یادگیری آن را می توان به عنوان یک مزیت مثبت در اشتغال و بازار کار دانست. اگر قصد ورود به این دوره را دارید با ما همراه باشید.

آموزش لوله کشی

пипинг удалить لوله کشی یا لوله کشی صنعتی، شامل طراحی و اجرای پروژه ها با اتصال مجموعه ای از لوله ها به یکدیگر برای انتقال، کنترل، توزیع سیالات و اندازه گیری آنها. بنابراین در آموزش لوله کشیمهم ترین موضوعات طراحی و اجرای خطوط لوله به گونه ای است که فعالیت های رایج در این بخش را با راندمان بالا انجام دهند.

باید اضافه کنیم که لوله کشی یکی از حساس ترین و مهم ترین بخش های پروژه های صنعتی و ساختمانی به شمار می رود و مهارت در این زمینه بزرگترین امتیاز برای مهندسان صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و … در زمان اشتغال و اشتغال به همین دلیل است که بیشتر علاقه مندان به دنبال مناطق ذکر شده هستند تا با یادگیری پایپینگ این شرایط را برای خود ایجاد کنند.

مهندسی لوله کشی یکی از پرکاربردترین و قابل فروش ترین رشته ها در دنیاست. اما شرکت در دوره های آموزشی پایپینگ می تواند تمامی مباحث مهم در این زمینه را هم به صورت تئوری و هم به صورت عملی برای آموزش فراهم کند.

از جمله موارد مهمی که در ثبت نام آموزش پایپینگ باید به آن توجه کنید، انتخاب موسسه معتبر با استاد برجسته و داشتن دانش و اطلاعات به روز و مدرن و همچنین یافتن مدرک معتبر می باشد.

محاسبات تحت فشار

یکی دیگر از زمینه های تخصصی بسیار حساس در صنایع مختلف، طراحی سیستم های ذخیره سازی است که برای انتقال آب، نفت، گاز و سایر سیالات استفاده می شود. طراحی و ساخت این گونه مخازن که به مخازن تحت فشار معروف هستند نیاز به تسلط علمی دارد محاسبات تحت فشار است. دوره های آموزشی در این زمینه وجود دارد که کارآموز را با تمامی نکات و بحث های مهم در زمینه طراحی و اجرای مخازن تحت فشار آشنا می کند.

آموزش مهندسی فنی به زبان فارسی مدرن با مدرک رسمی بین المللی

طراحی مخازن تحت فشار عموماً با کمک نرم افزارهای خاصی انجام می شود و آموزش کار با این نرم افزارها، محاسبات مخازن تحت فشار و اجرای آنها از جمله مواردی است که در آموزش به آن پرداخته می شود. مهم ترین نکاتی که در آموزش محاسبات مخازن تحت فشار باید به آن توجه کنید به روز و کاربردی بودن آنهاست. ضمناً دوره های آموزشی مذکور باید کلیه مباحث مربوط به این حوزه از جمله آشنایی با نرم افزار PV Elite، مدل سازی Shell and Head، تست هیدرواستاتیک و پنوماتیک، مدل سازی و … را پوشش دهد. ارائه مدرک بین المللی و معتبر از دیگر نکاتی است که هنگام ثبت نام در آموزشگاه باید به آن توجه کنید.

پی ام ام آموزشی

Piping Material Specification یا به اختصار PMS. این سند جزو اسناد نهایی در طراحی سیستم های لوله کشی صنعتی محسوب می شود. با توجه به اینکه تنوع سیالات مورد استفاده در یک پروژه از نظر نوع و ساختار شیمیایی، دما، فشار، میزان خوردگی و … نوع و ضخامت مناسب لوله و اتصالات لوله در طراحی پروژه ها بسیار مهم است. د تحصیلات پی ام اس و غیره تهیه اسناد مهندسی تمامی نکات مربوط به طراحی پروژه های مربوط به لوله کشی صنعتی پوشش داده شده است. بهترین دوره های آموزشی در این زمینه دوره هایی هستند که تمامی مباحث کاربردی در زمینه لوله کشی را پوشش می دهند.

آموزش مهندسی فنی در فارسی امروزی

موسسه آموزشی نوین فارسی، ارائه دهنده کلاس های آموزشی در زمینه های فنی و مهندسی می باشد که با تکیه بر تجربه و تخصص اساتید در زمینه های لوله کشی، طراحی مخازن تحت فشار و PMS، توانسته کاربردی ترین دوره های آموزشی را مطابق با آخرین مباحث علمی در زمینه های صنعتی ارائه مدرک معتبر و قیمت مناسب دوره های آموزشی از جمله ویژگی هایی است که نوین پارسیان را از سایر آموزشکده های فنی و مهندسی مشابه در این زمینه متمایز می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در دوره های آموزشی با کارشناسان گروه پارسیان نو تماس بگیرید.

Kendrick Patel

پیشگام مادام العمر الکل. پزشک بیکن. گورو معمولی تلویزیون نرد قهوه. عاشق توییتر. کاوشگر آماتور

تماس با ما