توافق در اورژانس عجیب است. بیرون آوردن آمبولانس از پایگاه تحت تهدید!

رئیس اورژانس کرمان گفت: روز چهارشنبه 28 اسفندماه به گفته مدیر اورژانس شهرستان زرند فردی با هویت معلوم به اورژانس مراجعه و با تهدید آمبولانس را از محل خارج می کند. !”

به گزارش ایسنا، دکتر سید محمد صبری با تکذیب مطلبی مبنی بر حذف امکانات و خدمات بهداشتی و درمانی در منطقه سری شهرستان زرند، گفت: سالم نیست و حتی دانشگاه علوم پزشکی هم تصمیم به خروج ندارد.

وی با بیان اینکه آمبولانس مذکور در این ماده به کرمان منتقل شد، چنین چیزی وجود ندارد و تصمیمی اتخاذ نشده است، گفت: این آمبولانس طبق روال معمول در اورژانس است و به مردم خدمات رسانی می کند.

صبری در تشریح اصل ماجرا گفت: امروز چهارشنبه 28 اسفندماه به گفته مدیر اورژانس شهرستان زرند فردی با هویت معلوم با مراجعه به اورژانس و تهدید به خروج آمبولانس از ایستگاه و پیگیری های لازم. بلافاصله در این خصوص انجام شد و به اماکن امنیتی استان اعلام شد که پس از حدود 6 ساعت یک دستگاه آمبولانس به اورژانس تحویل داده شد و هم اکنون در آنجا مستقر است.

مدیر اورژانس کرمان خاطر نشان کرد: این پرونده از سوی مراجع قضایی محلی در حال پیگیری است.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances