جورجیا، میشیگان، TCU و ایالت اوهایو در نیمه نهایی پلی آف هستند

سابان، اگرچه او تیمی را نام نمی برد که فکر می کرد تیمش باید بپرد، به نظر می رسید کمتر به شاخ قورباغه ها اشاره می کند تا در ایالت اوهایو.

به سختی می توان فهمید که آیا سابان واقعاً با کمیته صحبت می کرد – یا فقط سعی می کرد طرفداران خود را آرام کند، که ممکن است به طور موجهی بدخلق باشد که تیمی که تقریباً دومین قهرمانی متوالی را در فصل گذشته در یک سال بازسازی به دست آورد، حتی نتوانست از آن خارج شود. SEC West با یک کوارتربک برنده جایزه Heisman و یک دفاع پر ستاره.

نکته‌ای که سابان به آن اشاره کرد، دارای ارزش تاریخی است: شکست در اواخر فصل اغلب پیش‌آگاهی از آنچه در پیش است، است. ممکن است یک استثنا در سال گذشته رخ داده باشد که No. 1 گرجستان در بازی قهرمانی SEC به راحتی توسط آلاباما شکست خورد، 41-24، اما به عنوان شماره 1 به پلی آف راه یافت. تیم 3، میشیگان را در نیمه نهایی با بولدوزر شکست داد و انتقام شکست را از آلاباما در بازی عنوان گرفت.

اما در فصل همه‌گیری 2020، نوتردام توسط کلمسون در بازی قهرمانی ACC منفجر شد و در نیمه‌نهایی با آلاباما برابری نکرد.

در سال 2003، اوکلاهاما توسط ایالت کانزاس در بازی قهرمانی Big 12 با نتیجه 35-7 شکست خورد و در بازی عنوان قهرمانی سری بول، که در یک مبارزه تدافعی به ایالت لوئیزیانا باخت. در آن فصل، USC، که تنها شکستش در وقت های اضافه در کال و کوارتربک بی سابقه اش، آرون راجرز بود، کنار گذاشته شد. هنگامی که تروجان ها به طور قانع کننده ای میشیگان را در کاسه رز شکست دادند، با قرار گرفتن در صدر نظرسنجی آسوشیتدپرس، رای نویسندگان را دریافت کردند.

و در سال 2001، نبراسکا در فینال فصل معمولی خود با نتیجه 62-36 توسط کلرادو مغلوب شد، اما در بازی عنوانی که در آن مسابقه ای برای میامی نبود، جای خود را به دست آورد. اگرچه اورگان با یک باخت در هر سه نظرسنجی دوم شد، اما به دلیل آسیب دیدن در رتبه‌بندی رایانه‌ای که جزء BCS بود، کنار گذاشته شد.

این برای ایالت اوهایو که دو هفته پیش در خانه مقابل رقیب خود میشیگان شکست خورد و با 252 یارد تسلیم شد و با شکست 45-23 عجله کرد، نوید خوبی ندارد.

اما کسی باید با مدافع عنوان قهرمانی جورجیا در بازی خانگی در آتلانتا بازی کند و بنابراین کمیته تصمیم گرفت که باکی ها این کار را انجام دهند.

John Warren

طرفدار پرشور وب. خالق تایید شده مبشر اینترنتی آزاد. برگزارکننده برنده جایزه گیمر. زامبی مادام العمر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances