رازهای داخلی لوستر کشف شد

لوستر – چراغ سقفی با چند بازو، تزئینی و اغلب تزئین شده با تعدادی لامپ یا منابع نور. هنگامی که می خواهید نور را در اتاق خانواده افزایش دهید، یا مقدار منابع نور را دو برابر کنید یا اگر وسایل برقی می توانند آن را تحمل کنند (مطمئن باشید که وات هرگز از توصیه سازنده تجاوز نمی کند)، توان لامپ ها را دو برابر کنید. توجه داشته باشید که منابع روشنایی کافی باید مستقیماً بالای محدوده و سینک نصب شوند، در شرایطی که کمترین نیاز به سایه برای آماده سازی و پخت و پز دارید. نیازی به گفتن نیست که دیوار بدتر به نظر می رسد، اما حداقل اکنون می دانم که از کجا می توانم چیزهای مناسب مورد نیاز خود را تهیه کنم، بنابراین یک بازسازی مناسب در افق است! اگر محله کودکی شما خانه ای داشت، هیچ بچه ای به آن نزدیک نمی شد، می دانید چه شکلی است: تاریک است و بیش از حد رشد کرده است، و یک جارو کنار در است.

تنها چیزی که آنها می دانند این است که شما راضی هستید و اتاق خواب شما زیبا به نظر می رسد. یک اتاق خواب ممکن است فقط به چراغ های رومیزی مختلف نیاز داشته باشد تا احساس کند و عملکرد مناسبی داشته باشد، در حالی که یک آشپزخانه به یک منوی کامل از روشنایی کار برای انجام ایمن کارهای خاص تا نور کلی محیط نیاز دارد تا اتاق را دوستانه نشان دهد. روشنایی کار برای اجداد ما اغلب شامل یک لامپ تک روشن در یک لامپ رومیزی کاربردی بود، اما اکنون گزینه ها بی پایان هستند. به جای خرید وسایلی که مربوط به سن هستند، به دنبال قطعاتی باشید که ماندگار هستند، مانند راکر یا گاری. برای استفاده بهینه از هر متر فضا، مبلمان بزرگ‌تری را موازی یا عمود بر دیوارها نصب کنید. شما نمی توانید برای فضای کوچک یک لوستر بزرگ بخرید، زیرا به این ترتیب اتاق خود را با یک لوستر تنگ به نظر می رسانید. لوسترهای بزرگ باید مرتباً تمیز شوند زیرا در مقایسه با لوسترهای کوچک به راحتی گرد و غبار را جمع می کنند.

The Price Of The Chandelier

متخصصان با آگاهی از اینکه میزان صحیح نور شیوه زندگی ما را بهبود می بخشد، حتی جزئیات کوچک مانند چراغ های ولتاژ پایین در کمدها و نورافکن ها را به خاطر می آورند تا نقاشی های شما را به نمایش بگذارند. می‌توانید روی چهره‌های احمقانه یا ترسناک نقاشی کنید، و حتی ممکن است مترسکی را برای مراقبت از وصله نگه دارید. آن را روی یک قفسه کت یا چراغ ایستاده داخل آن قرار دهید. لامپ های کف ایستاده قبلاً کاملاً معمولی بودند اما دیگر نیستند. وزش باد دیگری، پارچه سرخابی را به ستون کورینتی که شمعدان را نگه می داشت، کوبید، که به ملکه تکشاخ برخورد کرد، که به طرز نامناسبی روی زمین افتاد. کراکستون – که در سال 2009 درگذشت – با اطمینان از خرید خود، آن را به مدت 50 سال در خانه‌اش در همپستد، شمال لندن آویزان کرد و راضی بود که در مورد جایگاه فوق‌العاده این قطعه در تاریخ فرهنگی تأمل کند. ما معمولاً لامپ‌های فلورسنت را به عنوان لوله‌های باریک در نظر می‌گیریم، اما می‌توان آن‌ها را به‌عنوان انواع پیچ‌دار نیز خریداری کرد تا به جای لامپ‌های رشته‌ای در یک سوکت استاندارد استفاده شود. اگر باعث شود به هالووین فکر کنید و ایمن باشد، می رود. یک تاج گل پاییزی شکوفه می دهد و توت ها وقتی یک کمان سیاه روی آن می بندید به تاج گل هالووین تبدیل می شود.

Buy A Chandelier

با لوسترهای مسطح ما فضای خود را با یک لمس مدرن و شیک آغشته کنید یا یک گزینه کره ای با الهام از یکپارچهسازی با سیستمعامل اضافه کنید تا فضای خود را به هم گره بزنید و سبک طراحی منحصر به فرد خود را منعکس کنید. مطمئناً، می توانید آن را به صورت کمان روی درخت یا تاج گل ببندید، اما برخی از گزینه های بیرون از جعبه نیز وجود دارد. ارواح یکی از سنتی ترین عینک های هالووین هستند و همچنین یکی از ساده ترین نمایش ها هستند. در داخل، همسرش با لحاف، قالیچه‌های پارچه‌ای و شاید یکی دو قطعه مبلمان خوب که سفر را از شرق می‌کرد، این مکان را تبدیل به خانه می‌کرد.

قطعات این هنرمند سوئیسی گران‌ترین مجسمه‌هایی هستند که می‌توان در حراجی خرید و آثار او مرتباً رکوردهای اتاق فروش را می‌شکست. 9 نوع اصلی لوستر یا جومار وجود دارد. 2.6 درصد در 9 سال گذشته. در واقع، در حالی که همین میزان برای لوسترهای وارداتی در دهه گذشته کم و بیش ثابت مانده است، اما برای لوسترهای صادراتی تقریباً 3 برابر افزایش یافته است. آیا این بدان معناست که هند صادرکننده لوسترهای مرغوب و واردکننده انواع ارزان قیمت است؟ برخلاف لوسترهای سنتی، وسایل خطی ظاهری فشرده‌تر و مدرن دارند که برای میزهای ناهارخوری طولانی، ورودی‌ها و راهروها و دیگر فضاهای بالقوه تنگ به خوبی کار می‌کنند.

چه کسی می دانست که یک پنکه سقفی ساده می تواند اینقدر اقتصادی و همچنین تزئینی باشد؟ 4. گوشواره های لوستر مرواریدی: گوشواره های لوستر مرواریدی اکنون بسیار محبوب شده اند، زیرا مرواریدهای مروارید سفید، مروارید صورتی یا کرم با لباس عروس های زیبا بسیار خوب هستند. این نوع لوسترها در انواع فلزات مانند آهن، برنج و نیکل موجود می باشند. اگر در حال تزیین یک اتاق خالی بدون مبله هستید، مراقب باشید مبلمان و لوسترهایی بخرید که با این روش یک کل از فضا را ایجاد کنند. تنها چیز دیگری که به آن نیاز دارید قیچی و مداد است، و برای خودتان تعدادی عنکبوت تهیه کرده اید. عنکبوت ها "هالووین" را فریاد می زنند و ساختن آن از مقوای سیاه، نمد یا پارچه به اندازه کافی آسان است. من عکس های خانوادگی را چاپ خواهم کرد. اعضای سالخورده خانواده ممکن است به وات بیشتری نیاز داشته باشند تا راحت باشند.

فراموش نکنید که خارج از محدوده رنگ نارنجی قرار بگیرید – کدو تنبل های کم رنگ یا کدوهای روشن از فانوس سنتی تر شما متمایز خواهند شد. اگر رنگ بیش از حد غالب به نظر می رسد، به مقدار روشن تر روی نوار رنگ تغییر دهید. لامپی را روشن کنید که تعادلی مشابه طیف ندارد و ممکن است رنگ آبی یا زرد بیشتری را مشاهده کنید. ممکن است به مرور زمان "مواد" بیشتری به قفسه ها اضافه کنم، اما در حال حاضر، تاثیری که در اتاق ایجاد می کند را دوست دارم. اگر لوستر یا آویز خود را روی جزیره آشپزخانه، میز ناهار خوری، میز قهوه خوری یا روی تخت نصب می کنید، می توانید یک لوستر بلندتر انتخاب کنید تا تاثیر بیشتری داشته باشید. و یک فرش شرقی که روی فرش دیوار به دیوار گذاشته شده است، رنگ و بافت بیشتری را به قلب اتاق تزریق می کند. البته نحوه معرفی بافت بستگی زیادی به سبک دکوراسیون شما و کاربرد اتاق دارد. اگر خانه شما ظاهری مدرن دارد، انتخاب خوبی برای انتخاب سبک مدرن و شیک خواهد بود. مقدار کمی آراکنوفوبیا شروع خوبی است…

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.

تماس با ما