غرش در پاریس با «کیکی من ری»

بیوگرافی جدید مارک برود، “کیکی من ری”، از یک مکان دیدنی همیشگی – کرانه چپ پاریس در دهه 1920 – از طریق زندگی خواننده، مدل، خاطره نویس و موزه دیدن می کند. برود در پادکست این هفته می‌گوید که موضوع او کاملاً روح عصر او را تسخیر کرده است، “ترکیبی از درد عمیق و عشق بسیار عمیق به زندگی” که پس از جنگ جهانی اول ظهور کرد.

برود می‌گوید: ما عادت کرده‌ایم در مورد این عصر از نگاه آمریکایی‌هایی مانند همینگوی و فیتزجرالد در پاریس بخوانیم. کیکی «نماینده چیزی است که گاهی نادیده گرفته می‌شود»، او می‌گوید: «سهم فرانسوی‌ها در این صحنه و در این لحظه. افرادی مانند کیکی بخشی از دلایلی بودند که باعث شد مهاجران فرانسه و پاریس را بسیار هیجان انگیز ببینند. او «با ریتمی کاملاً متفاوت و به شیوه ای کاملاً متفاوت زندگی می کرد. او غیرقابل انکار خودش بود و پخش نمی‌کرد. و فقط زندگی را دوست داشت. او فقط می خواست همه کارها را انجام دهد و همه را ملاقات کند و به همه جا برود، و این کار را کرد.

همچنین در قسمت این هفته، گریگوری کاولز و الیزابت ایگان در مورد آنچه که خوانده اند صحبت می کنند. جان ویلیامز میزبان است.

کتاب‌هایی که در «آنچه می‌خوانیم» این هفته مورد بحث قرار گرفته‌اند:

ما دوست داریم نظرات شما را در مورد این قسمت و به طور کلی در مورد پادکست نقد کتاب بشنویم. می توانید آنها را به [email protected].

Serena Wells

معتاد عمومی رسانه های اجتماعی. متعصب افراطی سفر. فریلنسر متعصب وب. مستعد حملات بی تفاوتی. زیاد می افتد

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliancesdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channel