فرارو | (فیلم) خلاصه بازی بارسلونا 1

در حساس ترین دیدار این هفته لالیگا اسپانیا که شماره کلاسیک 284 بود، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو به مصاف بارسلونا رفت و این بازی را با نتیجه 3-1 برد.

دو تیم در حالی به مصاف هم رفتند که بارسلونا در آخرین بازی مادرید با نتیجه 4 بر صفر پیروز شد و رئال مادرید قبل از آن شکست 4 بار پیاپی در ال کلاسیکو پیروز شد. در این دیدار رئالی ها در نیمه اول برتری خود را بر خود معطوف کردند. بارسا هر کاری کرد گل زد ولی رئال با سرعت خودش 2 گل زد. در دقیقه 12، بنزما توپی را که وینیسیوس زد و ضربه تند ریباند را به گل اول کهکشانی ها تبدیل کرد. این دوازدهمین گل طلایی تاریخ کلاسیک بود. در حالی که بارسا برای غرامت پیش رفته بود، در دقیقه 35 ستاره اروگوئه ای رئال مادرید بار دیگر با یک ضربه زمینی دروازه بان آلمانی را به طور عالی باز کرد.

اولین اتفاق مهم گل نیمه دوم بود که بنزما در دقیقه 52 به ثمر رساند اما داور خیلی زود متوجه شد که این گل در موقعیت آفساید به ثمر رسیده است. فشار بارسا برای جبران گل های خورده، ضد حملات رئال را خطرناک تر از قبل کرد. حملات تدافعی قوی رئال شاگردان ژاوی را ناکام گذاشت تا اینکه در دقیقه 83 مقاومت آنها شکسته شد و فاطی یک گل ارسال کرد و تورس اولین گل را به ثمر رساند. در آخرین دقیقه گارسیا رودریگو را روی پاهای او نشاند تا داور با استفاده از VAR پنالتی را اعلام کند. این پنالتی توسط خود رودریگو در دقیقه 2 + 90 به گل سوم تبدیل شد و امید بارسا برای بازگشت را کاملا ناامید کرد.

در نهایت رئال مادرید موفق شد در جدال مهم ال کلاسیکو پیروز شود و 25 امتیازی شود و با 22 امتیاز از بارسلونا پیشی بگیرد. این اولین شکست شاگردان ژاوی در فصل جدید لالیگا اسپانیا بود.

Tiana Fitzpatrick

دوست حیوانات در همه جا. متخصص موسیقی برنده جایزه. کافه قهوه. ارتباط دهنده. کاوشگر. متعصب الکل

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial