فشار به گسترش کالج فوتبال پلی آف تلو تلو خوردن

اعتراضات حول محور چندین موضوع بود. یکی به اندازه زمین پلی آف بود. به عنوان مثال، فیلیپس اخیراً گفت که او فقط از گسترش به هشت تیم حمایت می کند و تا زمانی که NCAA بازنویسی اساسنامه خود را به پایان نرساند، طرفدار هیچ گونه تغییری نیست، که ممکن است هفته آینده اتفاق بیفتد. نگرانی های دیگر مربوط به این بود که چه تعداد اسکله تضمین می شود و چه اتفاقی برای کاسه های موجود می افتد.

در بیانیه‌ای عصر دوشنبه، Pac-12 گفت که از شش فرمت «پرمورد بحث‌شده» پشتیبانی می‌کند، از جمله سیستمی که در آن 12 تیم دارای بالاترین رتبه‌ها جایگاه‌های پلی‌آف را کسب می‌کنند و دیگری که به قهرمانان Power 5 پیشنهاد می‌دهد. برترین گروه 5 قهرمان و شش تیم بزرگ. لیگ همچنین اعلام کرد که برای پیشنهادات برای قالب هشت تیمی، مانند قالبی که شامل هشت تیم بالاترین رتبه باشد، آماده است.

اما مخالفت ریشه ای با رویکرد هشت تیمی وجود دارد.

“مشخص است که هیچ یک از شش مدل توسعه که مورد بحث قرار گرفته اند، به اتفاق آرا موافق نیستند، و اکثر آنها مخالفت قابل توجهی دارند، و هر کنفرانسی غیر از Pac-12 نشان داده است که آنها حداقل با یکی از مدل های پیشنهادی مخالف هستند.” -12 گفت.

سانکی که بیش از یک ساعت پس از پایان یافتن جلسه نهایی روز دوشنبه با خبرنگاران صحبت کرد، گفت که به نظر او این موضوع باعث ناراحتی می‌شود که برخی از کنفرانس‌هایی که سه سال پیش بر طبل گسترش یافتند، اکنون به پیشنهادی برای انجام این کار اعتراض می‌کنند.

سانکی که نمی‌داند کدام یک از آنها را شناسایی می‌کند، گفت: «واقعاً هرگز تصور نمی‌کردم که این فقط یک تمبر باشد، اما همچنین می‌دانم که وقتی مسائل شناسایی می‌شوند، باید عزم راسخی برای کار روی راه‌حل‌ها وجود داشته باشد و باید راه‌حل‌هایی شناسایی شوند. کمیسرانی که او در مورد آنها صحبت می کرد.

وی همچنین گفت که اگر مذاکرات به ابتدا بازگردد، هیچ تضمینی وجود نخواهد داشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار حاضر به دادن هر امتیازی باشد که اکنون مایل به دادن آن است.

هر گونه خوش بینی برای تغییر، حول محور درآمدهای بادآورده مالی عظیمی بود که یک تورنمنت بزرگتر به لیگ ها می رساند. همچنین ناامیدی های قابل توجهی در مورد سیستم فعلی وجود دارد که در فصل 2014 برای اولین بار شروع به کار کرد و جایگزین سری Bowl Championship شد.

Walker Jimenez

طرفدار تلویزیون آزاد. علاقه مندان به سفر نرد وب. گیمر. علاقه مندان به الکل ارتباط دهنده. نینجا غذا. پیشگام آبجو.

تماس با ما