نظر «می‌توانست بدتر باشد» هرگز به این خوبی احساس نمی‌شد

آیا به نظر نمی رسد که ما از زمان جنگ 1812 مسابقه سنا را در جورجیا تماشا می کنیم؟

درست است که شمارش آرا میان دوره ای به طور کلی می تواند برای همیشه ادامه یابد. اما کنترل 50-50 دموکرات ها بر سنا ممکن است به خوبی به رافائل وارناک و هرشل واکر برسد.

توهین نمی‌کنید، گرجی‌ها، اما ما از گذراندن زندگی سیاسی خود در انتظار اینکه ببینیم در آینده چه می‌کنید خسته شده‌ایم. به نظر می رسد وارناک، رئیس دموکرات، بیشترین آرا را به دست آورده است، اما گرجستان از برنده می خواهد که بیش از 50 درصد آرا را داشته باشد، و امسال یک نامزد لیبرتارین وجود دارد که 2 درصد نشان دادن آن تقریباً غیرممکن است.

ده تا دسامبر 6 رواناب. در همین حال، گفتگوی شام شکرگزاری شما می تواند رسوایی های جنسی واکر را نشان دهد. که به نوعی ما را از این واقعیت منحرف کرده است که او تقریباً از امور عمومی چیزی نمی داند. یا تقریباً هر چیز غیر فوتبالی. (“ضمیر چیست؟”)

اکنون ذهن‌های پرس‌وجو می‌خواهند در مورد وضعیت مجلس بحث کنند، جایی که کوین مک کارتی جمهوری‌خواه کمتر ورزشکار ممکن است به رویای خود یعنی رئیس‌جمهور شدن دست یابد.

بله، وقتی همه آرا را به دست آوریم، جمهوری خواهان ممکن است کنترل را در دست داشته باشند و مک کارتی می تواند دو سال آینده را صرف تحقیق در مورد هانتر بایدن کند. اما در بهترین حالت، او اکثریت اندکی را به دست می‌آورد، و به هر یک از اعضای درجه‌بندی‌اش قدرت ظالمانه‌ای می‌دهد. شب های مک کارتی کمتر توسط دموکرات های قدرتمند تسخیر می شد تا جمهوری خواهان دیوانه ای مانند مارجوری تیلور گرین و مت گاتز.

شما چی فکر میکنید؟ اگر به گرجستان وسواس ندارید، در اینجا گزینه دیگری برای تجزیه و تحلیل بازده میان‌ترم وجود دارد: ما آن را WWMTN می‌نامیم، یعنی چه چیزی ترامپ را نادیده می‌گیرد؟

تا اینجای کار در آن جبهه ما یک رفت و برگشت کاملاً تمیز داریم. یکی از بزرگترین برندگان آن شب، ران دیسانتیس، فرماندار جمهوریخواه فلوریدا و نامزد احتمالی ریاست جمهوری در سال 2024 بود. در صورت انتخاب مجدد، برای تکمیل دوره چهار ساله بعدی.)

دیسانتیس مطمئناً با اختلاف زیادی پیروز شد، اگرچه باید در نظر داشته باشید که او در مقابل چارلی کریست، یک جمهوری‌خواه سابق و مستقل سابق که فرماندار فلوریدا بود، در بین تلاش‌های متعدد و اغلب ناموفق برای انتخاب شدن در… رقابت می‌کرد.

اکنون، دونالد ترامپ می‌خواهد موضوع را با اعلام نامزدی او برای ریاست‌جمهوری در هفته آینده تغییر دهد.

زمان بندی نشان می دهد که او چقدر بدبخت است وقتی در مرکز توجه نیست. و همچنین نفرت همه جانبه او از DeSantis که اخیراً او را DeSanctimonious نامیده است. (در واقع بدترین انتخاب برای سکته مغزی نیست، با توجه به این واقعیت که DeSantis یک ویدیوی کمپین منتشر کرد که در آن بیشتر از فلوریدا از خدا نام برده می شد.)

ترامپ در طول فصل مبارزات انتخاباتی بسیار شلوغ بود، با مردم در مار-آ-لاگو ملاقات و احوالپرسی می کرد و سخنرانی می کرد، که در آن گهگاه موفق می شد آنقدر در مورد خودش صحبت نکند تا از جمهوری خواهانی که برای حمایت از او آنجا بود یاد کند.

وقتی نوبت به تاییدها می‌رسد، رئیس‌جمهور سابق ما تصور کاملاً روشنی از اهمیت نعمت او داشت: “فکر می‌کنم اگر آنها برنده شوند، باید تمام اعتبار را به دست بیاورم، و اگر آنها شکست بخورند، من اصلاً نباید سرزنش شوم. ” او در مصاحبه ای گفت.

او مطمئناً از ارتباط با هر یک از شکست های هفته متنفر است، مانند مهمت اوز، که احتمالاً بزرگترین رقابت مجلس سنا در فصل را به جان فترمن در پنسیلوانیا باخت. “ترامپ واقعا عصبانی است” مگی هابرمن ما توییت کرد، “… سرزنش همه کسانی که به او توصیه کردند از اوز حمایت کند، از جمله همسرش، و آن را به گفته افراد نزدیک به او “بهترین تصمیم او نیست” توصیف کرد.

باشه مردم به افرادی فکر کنید که ملانیا ترامپ تصمیم گرفته است در طول زندگی خود با آنها همسو شود و به من بگویید که آیا فکر می کنید دکتر. اوز بدترین انتخاب بود.

ما نمی‌خواهیم نتیجه کلی و کامل انتخابات را برای مدت‌ها بدانیم، اما در حال حاضر چیزهای زیادی برای تفکر وجود دارد. به عنوان مثال، سناتور چاک گراسلی در سن 89 سالگی دوباره در آیووا انتخاب شد. او جو بایدن را شبیه مرغ بهاری می کند. یا حداقل یک خروس اوایل پاییز. اگر جمهوری‌خواهان در سنا پیروز شوند، گرسلی رئیس‌جمهور موقت و سومین در ردیف ریاست‌جمهوری خواهد بود. بایدن در این ماه 80 ساله خواهد شد و نانسی پلوسی نفر دوم 82 ساله است. من بسیار خوشحالم که تبعیض سنی را می بینم که در حال کوبیدن است، اما غوغا می کند.

به نظر شما در عرصه سیاسی چه اتفاقی می افتد؟ خوب، ممکن است در نهایت بتوانید متن ها و پیام های خود را بدون برخورد با ده ها درخواست برای مشارکت در کمپین بررسی کنید. اگر چه اگر در لیست پستی ترامپ باشید، همه چیز همچنان ادامه خواهد داشت.

“آیا می خواهید رئیس جمهور ترامپ در سال 2024 نامزد شود؟” روز چهارشنبه یکی از بسیاری از پیام هایش را خواست. دیگری بی جهت شروع کرد: “اگر می خواهید من در سال 2024 نامزد شوم” سپس پرسید: “چه کسی باید معاون رئیس جمهور من باشد؟”

هوم دکتر چطور؟ اوز؟ به نظر می رسد او کار دیگری ندارد.

Charlie Ray

نرد سفر. علاقه مند به موسیقی. بشارت دهنده توییتر. متعصب بیکن کاوشگر Wannabe. دانشجو. گیک وب دوستانه. تمرین کننده آبجو آماتور. ارتباط دهنده.