چرا نادیده گرفتن لینک سازی خارجی چیست باعث هزینه زمان و فروش ناخالص خواهد شد

در ادامه به معرفی انواع استراتژی لینک سازی خارجی می پردازیم. حال در این مقاله به این موضوع می پردازیم که لینک سازی خارجی چیست و چگونه می توان به بهترین شکل ممکن آن را به کار برد. کوچکترین اشتباه در مسیر ایجاد لینک نهتنها ممکن است به نفع سایت شما نباشد بلکه احتمال دارد به ضرر آن تمام شود. شما میتوانید از فرصت کامنتگذاری در پستهای سایتهای دیگر به نفع خودتان استفاده کنید؛ و به جای کامنت یا نظر به سایت خودتان لینک دهید؛ فقط باید دقت کنید که سایت موردنظرتان یک سایت معتبر باشد. به بیان دیگر لینک خارجی جزئی از سئو است و میتواند روی رتبه شما تاثیر بسیار مثبتی داشته باشد. بنابراین، پیاده سازی چندین لینک در یک سایت یک استراتژی ارزشمند است. بکلینکها، لینکهایی از یک وبسایت به صفحهای در وبسایت دیگر هستند. 1. برای مشخص کردن لینک، ترجیحاً آنها را بولد کرده و از سایر بخشهای متن متمایزشان کنید. برای اینکه بتوانید از چنگ این الگوریتم در امان بمانید ضروری است تا تکنیکهای اصولی ساخت لینک مصنوعی را یاد بگیرید و بهصورت حرفهای از آن استفاده کنید. Th is art ic le has ​be​en gen᠎erated by GSA C​onte nt Gener ator D​em᠎ov​ersion!

یکی از ملاک های مهم در لینک سازی خارجی , باید از وبسایت هایی لینک بگیرید که دارای اعتبار بسیار بالایی هستند هرچه اعتبار ان صفحه بیشتر باشد لینک شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت به عنوان مثال شاید در نتایج دیده باشید که وبسایتی با یک میلیون بکلینک از وبسایتی با 30 هزار بک لینک در نتایج پایین تر است . بنابراین صاحبین سایتها باید ضمن دریافت بک لینک مصنوعی با پیادهسازی سایر استراتژیهای سئو از جمله سئو تکنیکال، سئو داخلی و تولید محتوای حرفهای، برای داشتن یک وبسایت قدرتمند و مورد اعتماد تلاش کرده و مسیر لینک سازی طبیعی را نیز هموار سازند. درحالیکه صدها شرکت سئو در آن زمان در آمریکا وجود داشت، فقط حدود ۵ مورد از آن در آلمان کار میکرد. این کار باعث افزایش بازدید سایتتان و در نتیجه بهبود سئو آن خواهد شد. گوگل خیلی زود، متوجه این موضوع شد و برای این کار جریمه در نظر گرفت. برای لینک سازی خارجی حتما برنامه ریزی کنید؛ چرا که در یک روز ساخت تعداد زیادی لینک برای گوگل مشکوک است. بنابراین در انتخاب روش لینکدهی حتما این فاکتور را در نظر داشته باشید.

مهم نیست محتوای شما چقدر شگفتانگیز باشد، اگر مردم نتوانند آن را پیدا کنند. رپورتاژ در واقع گزارش یا محتوای تألیفی با ماهیت خبری و اطلاع رسانی است که نویسنده آن بهشکلی مستندگونه و با حالتی داستانی به معرفی خدمات، محصولات و یا برند خاصی میپردازد. شما با بهینه سازی سایتتان به موتور های جستجو می فهمانید که طراحی سایتتان حاوی بهترین محتوا برای کاربران هدف است. رپورتاژ آگهی یا رپورتاژ خبری نوعی تبلیغات متنی است که در سایتهای پربازدید با هدف اطلاعرسانی، تبلیغات و برقراری ارتباط با مخاطب منتشر میشود و از این طریق میتوانید سایت و خدمات خودتان را به کاربران معرفی و آنها را برای بازدید از صفحات سایتتان ترغیب کنید. از طرفی با لینک سازی از طریق رپورتاژ و هدایت کاربران هدف به سایت شما ضمن افزایش فروش، سود مالی مناسبی خواهید داشت. https://xseo.ir ویژگی تفاوت رپورتاژ با سایر مطالب وبلاگ را مشخص کرده و بهآن جنبه تجاری میبخشد. پس از فعال شدن محتوا ، می توانید با وبلاگ نویسان یا روزنامه نگارانی که به محتوای قدیمی پیوند داده اند تماس بگیرید تا از نسخه به روز شده شما مطلع شوند.

مسئله اینجا است که در دنیای اینترنت با وجود میلیونها سایتی که در رقابت با یکدیگر فعالیت میکنند، نمیتوان دسترویدست گذاشت و منتظر بک لینک ارگانیک ماند. از بهترین شبکه های اجتماعی که برای کسب و کارها خیلی عالی فعالیت می کند و در دسترس نیز هست می توان به LinkedIn اشاره کرد. برای جلوگیری از جریمه گوگل بهتر است از سایتهایی که با شما در یک حوزه مشترک فعالیت میکنند، لینک بگیرید. لینکسازی به تعداد زیاد در یک روز برای گوگل مشکوک است؛ برای همین میتوانید با توجه به استراتژیهای سایتتان و بررسی سایتهای رقبا، روزانه تعداد معقول لینکسازی انجام دهید. با توجه به مزایایی که برای لینکسازی خارجی گفتیم حتما شما هم مشتاق هستید تا از آن برای موفقیت سایتتان استفاده کنید. توجه کنید باید محتوایی جذاب تولید کنید تا سایت ها خودشان به شما لینک بدهند، پرداخت پول و یا کالا در عوض دریافت لینک از نظر گوگل غیر قانونی بوده و در این صورت جریمه خواهید شد. بسیاری از فعالیتها وجود دارد که با آنها میتوان سئو داخلی را تا حد زیادی ارتقا بخشید و در این بین تجربه کاربری موفقتری را نیز برای مخاطبان خود مهیا سازید. برای ساخت بک لینکهای با کیفیت روشهای پیشرفته لینک سازی خارجی، به کارگیری روشهای نوآورانه نیز میتواند مفید باشد.

Cornelius Mcgrath

درونگرا. قهوه خور. کاوشگر. متخصص تلویزیون بشارت بیکن لاعلاج. طرفدار فرهنگ پاپ