کلید پاسخ REET به زودی در reetbser2022.in منتشر می شود، آخرین روز اعتراض امروز & بررسی آخرین به روز رسانی اخبار هند

کلید پاسخ REET 2022: انتظار می‌رود که آزمون واجد شرایط بودن راجستان برای معلمان، کلید پاسخنامه REET 2022 به زودی منتشر شود. داوطلبانی که در آزمون REET شرکت کرده‌اند باید توجه داشته باشند که آخرین مهلت ارسال هرگونه اصلاح در فرم‌های REET 2022 امروز است. پیش بینی می شود BSER Ajmer پس از بسته شدن این پنجره تصحیح، کلید پاسخ را در وب سایت رسمی – reetbser2022.in ارائه کند. طبق اطلاعیه ای که BSER Ajmer در 14 آگوست 2022 منتشر کرد، نامزدها می توانند تا ساعت 3 بعد از ظهر امروز در فرم های REET خود تغییراتی ایجاد کنند.

تخمین زده می شود که بیش از 16 هزار متقاضی در آزمون REET شرکت کرده باشند که در 23 و 24 جولای 2022 برگزار شد. REET برای متقاضیانی است که می خواهند معلم شوند و در مدارس مرتبط با اداره آموزش دولت راجستان کار کنند. همچنین بخوانید: IBPS Clerk Admit Card 2022 در ibps.in منتشر شد- در اینجا نحوه دانلود آورده شده است

کلید پاسخ REET 2022: در اینجا نحوه دانلود آورده شده است

  • به وب سایت رسمی REET 2022، reetbser2022.in بروید.
  • در صفحه اصلی، روی پیوند کلید پاسخ REET 2022 کلیک کنید.
  • با اعتبار خود وارد شوید.
  • کلید پاسخ REET را دانلود کنید و نمرات خود را محاسبه کنید.

با این حال، کاندیداها باید توجه داشته باشند که هیئت آموزش متوسطه راجستان آجمر تاریخ کلید پاسخگویی REET را تأیید نکرده است. کلید پاسخ برای هر دو سطح REET 1 برای داوطلبانی که می خواهند کلاس های 1 تا 5 را تدریس کنند و REET سطح 2 برای داوطلبانی که می خواهند کلاس های 6 تا 8 را تدریس کنند، هر زمان که آزاد شوند برای مرجع ارائه می شود.

Jamiya Calhoun

دوستدار فرهنگ پاپ به طرز خشمگینانه ای فروتن. نینجاهای شبکه های اجتماعی بی عذرخواهی طرفدار الکل دردسر ساز.

تماس با ما