10 سخت ترین و ساده ترین واژه های املای زنبور عسل، 15 تا 21 آوریل

در اینجا معانی کلمات کم یافت شده هفته گذشته و نحوه استفاده از آنها در مقالات اخیر تایمز آمده است:

1. نرمی – شفقت، نرمش یا مهربانی:

من همچنین معتقدم، همانطور که در یک قطعه قبلی نوشتم، که قاعده نرمی باید برای همه متهمان جنایی از جمله ترامپ اعمال شود. نظر: کیفرخواست احتمالی ترامپ عاقلانه نیست (26 مارس 2023)

2. هیراگانا – الفبای آوایی ژاپنی:

من بخش زیادی از دهه های 1980 و 1990 را به عنوان خبرنگار نیویورک تایمز در شرق آسیا گذراندم و کودکان آنجا (از جمله من) خواندن از طریق آوایی و الفبای آوایی را آموختند: هیراگانا در ژاپن، بوپوموفو در تایوان، پینیین در چین و هانگول در کره جنوبی. نظر: دو سوم بچه ها برای خواندن مشکل دارند و ما می دانیم که چگونه آن را برطرف کنیم (11 فوریه 2023)

3. پمپانو – یک ماهی با ارزش با دم چنگال:

طرفداران از سراسر دنیا برای آخرین فرصت برای لذت بردن از غذاهای خاص لوسکو: میگو تند، استیک گوشت گاو، کل آب پز، به این شهر رودخانه دورافتاده می آیند. پمپانو و مرغ سرخ شده – یک رستوران می سی سی پی دهه هاست که محبوب بوده است. اما داستان دیگری برای گفتن وجود دارد. (16 اوت 2021)

4. توتی – اجرا توسط همه، با هم:

اما اوج ها، هر چند رضایت بخش و آشفته باشند، مقصد نهایی نیستند. حتی پس از اوج به نظر می رسد توتی ریف ها در “ریختن مناظر” یک بخش ضربی ناآرام است. نقد و بررسی: قهرمانان موسیقی معاصر با بازدیدها جشن می گیرند (16 آوریل 2023)

5. موش صحرایی – یک دم باریک و بدون مو یا چیزی که شبیه آن است:

او با یک قسمت جانبی عمیق شروع کرد، ژل استحکام صنعتی را از ریشه به بیرون برس زد، سپس با انگشتانش موها را نیشگون گرفت تا منحنی های S ایجاد کند، و آنها را در جهت های متناوب با یک ضربه بزنید. موش صحرایی شانه کردن یک چین دار در آن قرار دهید (18 آوریل 2023)

6. بلندی – یک شال نماز یهودی:

اما برخی از خریداران خسته شده‌اند: «یک بابانوئل در Wayfair است که لباسی به تن دارد بلندی،” ام‌اس. هرمان گفت. شباهت زیادی به هانوکا شروع شده است (26 نوامبر 2021)

7. تالی – جمع تالوس، یک استخوان مچ پا:

TIL (امروز یاد گرفتم) که تالی کلمه دیگری برای “قوزک پا” است. بطور خلاصه (3 ژانویه 2022)

8. کتانی – یک فنچ کوچک:

ترکیبی از شعر، نقد و علم، 24 مقاله طنز از زندگی موجودات در برابر پلاتیپوس و کتانی به باکتری های فتوسنتزی به تازگی منتشر شده، از «شان مردگان» تا پاتریشیا هایسمیت (24 نوامبر 2021)

9. لوله – یک لوله کوچک:

و هر نفرون حاوی یک گلومرول است، دسته ای از رگ های کوچک که خون را هنگام عبور از آن فیلتر می کند. لوله که خون پاک شده و مواد مغذی ضروری را دوباره به گردش خون می فرستد. آیا به بسیاری از افراد مسن گفته می شود که بیماری کلیوی دارند؟ (1 نوامبر 2021)

10. ریز – به روشی بسیار کوچک یا جزئی:

در میان کلکسیونرهای تمبر، برای صاحبان اشیاء کمیاب غیر معمول نیست که حروف اول یا نمادی را در پشت تمبرها بگذارند. پاک اندیشان عصبانی می شوند، اما بسیاری از فیلاتالیست ها می گویند که با انجام این کار – با دقت، سوگند یاد کنید ریز – به تمبر آسیب نمی رساند یا از ارزش آن کم نمی کند. او مالک تمبرهای مشهور جهان و یک سکه جایزه است. الان داره میفروشه (10 مارس 2021)

و ساده ترین کلمات هفته گذشته:

Yareli Estes

دانش آموخته مواد غذایی هاردکور. حلال مشکل لاعلاج متعصب الکل متخصص توییتر پیشرو پرشور اینترنت.

تماس با ما