3 راه‌ها شما می‌توانید خرید فالوور اینستاگرام Without سرمایه گذاری خیلی زیاد از زمان شما

فالوور به معنای دنبال کننده است ، فالوور اینستاگرام به افرادی می گویند. مسئله مهمی که باید به آن اشاره کنیم این است که اگر چنین هدفی دارید لازم است تا به صورت هدفمند اقدام به خرید فالوور کنید، چرا که عدم توجه به این مسئله می تواند صفحه شما را با مشکل مواجه کند. هدف اصلی این سایت رضایت کاربران است و در صورت عدم رضایت از خرید فالوور از این سایت هزینه، به شما بازگردانده می شود. برخی از افراد بر این باورند: فالوورهایی که از طریق ربات های اینستاگرام جذب می شوند، فیک هستند و این باور کاملا اشتباه است. برای اینکه شما فالوورهای زیادی داشته باشید باید برخی اصول افزایش فالوور را فرا بگیرید و پست های ناب و مردم پسندی را در پیج خود قرار دهید. در اینجا برخی از مزایایی که با خرید فالوور واقعی به دست میآید برایتان گذاشته شده است. برای داشتن فالوورهای زیاد در اینستاگرام روشهای معمولی به راحتی پاسخ لایک واقعی رایگان نمی دهد. اگر در شروع کارتان خوششانس باشید و عدهای شما را فالو کنند. اما شما نباید انتظار این را داشته باشید که مستقیما فعال باشند و بتوانید محصولات تان را به آن ها بفروشید.

شود افزایش فالوور می باشد.

اما با خرید فالوور فعال ایرانی یا خرید فالوور واقعی میتوانید در مدت زمان کوتاهی فالوور خود را افزایش دهید. ویدئو های جذاب و اختصاصی تهیه کرده و در پست خود قرار دهید. از بهترین راه ها برای جذب فالوور ها می توان به طراحی و انتشار پست های باکیفیت و جذاب اشاره داشت. زمانی که برای خرید به مغازه ای مراجعه می کنید وقتی ویترین مغازه اجناس بهتری داشته باشد راحت تر می توانید خریداری کنید. این موضوع بدین معنا است که شما شانس دارید تا محتوای پیجتان به افراد بیشتری نشان داده شود. از نظر الگوریتم های اینستاگرام این نشان دهنده اعتبار و رشد پیج شما است. اشاره کردیم که خرید فالوور اینستاگرام راه خوبی برای رشد سریع حساب شما است. یکی از راه هایی که در اینستاگرام باعث پیشرفت کسب و کار و افزایش فروش در اینستاگرام می شود افزایش فالوور می باشد. اعتبار بالاتر سبب می شود که تعداد مخاطب بیشتری به پیج شما اعتماد کنند. در سایت اینستابولد به هیچ عنوان فالوورهای فیک به شما نمیفروشیم؛ چرا که آنها پیج شما را به مرور از بین میبرند.

خرید فالوور اینستاگرام

فقط جسارتا در بین لیست بهترین سایت ها برای خرید فالوور اینستاگرام یا خرید پیج اینستاگرام، سایت های معروفی مثل اینستاگیت و اینبو رو ندیدم. افزایش فالوور اینستاگرام از روش های متعددی صورت می گیرد که در مقاله پیش رو به آن خواهیم پرداخت. متن کپشن های شما می تواند کوتاه ، مفید ، کاربردی و خلاقانه و طنز یا حتی پرسشی باشد تا بتوانید به واسطه آن کاربران را سوق دهید تا پست شما را ببینند ، لایک کنند و یا آن را به اشتراک بگذارند. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن توجه ویژهای داشت؛ تعداد فالوورهای خریداری شده است. از مزیت های دیگر خرید فالوور این است که شما را از دیگر رقبا متمایز می کند. و در مقابل آن تمام کسانی که پیج شما را فالوو کنند نیز به فالوورهای پیج شما اضافه می شوند و از آن پس تمام محتوای ارسال شده شما اعم از پست ها و استوری ها ، لایو های شما را در صفحه اصلی یا صفحه خانه خود مشاهده خواهد کرد.

با خرید فالوور فیک ممکن است در کوتاه مدت تعداد فالوورهای شما افزایش یابد، اما با حذف اکانت­ها توسط اینستاگرام، آنها به سرعت از بین میروند و تمام هزینههای صرف شده توسط شما هدر میرود. بله این یک حقیت تلخ است اما این نظریه در مورد خرید فالوور فیک اینستاگرام صادق است! اینستاگرام یک پلتفرم محبوب برای بازاریابی و تبلیغات است. به خصوص اگر خواهان افزایش درآمد و هم چنین محبوب شدن هستید. زمانی که شما پیج شخصی را دنبال یا فالوو میکنید، شما به فالوورهای پیج آن شخص اضافه میشوید. باید پیجی را پیدا کنید که محتوای تولیدی آن با محتوای تولیدی شما در یک سبک باشد و یا با شما تناسخ داشته باشد. منظور از سبک خاص ساختن قالبی اختصاصی برای قرار دادن تصاویر در بین قالب ها است. این موضوع یکی از تفاوت­های اصلی بین فالوورهای با کیفیت بالا و فالوورهای بیکیفیت است.

سرویس خرید فالووشه با ارائه خدمات با کیفیت و با تضمین کیفیت خدمات، میتواند برای کاربران جذاب و قابل اعتماد باشد. برای پست های خود کپشن های جذاب قرار دهید. همچنین به دلیل تولید محتوا مداوم و جذاب باید زمان زیادی را برای این کار اختصاص دهید. پس به همین دلیل است که خرید فالوور واقعی گاهاً به رشد پیج شما کمک میکند. بعد از ثبت سفارش فالوورهای مورد نظر کی به پیج من اضافه می شود؟ می توانید از بسته ۱۰۰ تایی تا ۱۰۰۰ تایی و بالاتر خرید کنید. با رعایت چند نکته مهم می توانید قبل از خرید فالوور این افراد را جزو دنبال کنندگان دائمی خود قرار دهید. یکی از راه های افزودن فالوور خرید آن می باشد.

 • ۱M یعنی ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ فالوور
 • خرید فالوور خارجی اینستاگرام برای پیج های تازه
 • تایید کردن حساب کاربری اینستاگرام به وسیله ایمیل
 • کاربرانی که علاقه به معروفیت و شناخته شدن دارند
 • گذاشتن عکس از صورت شخص استفاده کننده
 • سرعت عالی بارگذاری وب سایت

البته قطعا یادتان هست که راه دیگر کسب اعتماد ایجاد صمیمیت و افزایش تعامل با مخاطبانتان است. نکته دیگر این است که از مخاطبان خود نظر سنجی کنید. 4. افرادی که در زمینه های مختلف تولید محتوا انجام می دهند و به فکر گسترش کسب و کار خود هستند. با همین روش ساده می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید و به آن ها نشان دهید در کار خود خبره و حرفه ای عمل می کنید. فالوور نشان دهنده اعتبار و محبوبیت یک پیجه. پیج شما را یک صفحه قوی نشان خواهد داد. زیرا تنها دنبال کننده های حقیقی هستند که به همه پست ها و استوری های شما عکس العمل نشان می دهند و آنها با ارسال محتوای شما به اطرافیان خود باعث دیده شدن پیج شما می شوند. تعداد بازدید آن صفحه بالا می رود و این کار باعث بیشتر شناخته شدن برند میشود. چرا که تعداد فالوور بیشتر، مساوری با تعداد لایک، کامنت، بازدید بیشتر و در نتیجه افزایش فروش و خدمات رسانی بیشتر بنابراین خرید فالوور واقعی، روشی مناسب برای موفق شدن است. اکثر افراد وقتی که قصد دارند پیجی را دنبال کنند یا از آن خرید کنند در وهله ی اول به تعداد فالوورهای آن پیج نگاه می کنند.

در مقابل مراجع معتبر می توانند به شما اطمینان دهند با خرید فالوور 100 درصد واقعی تنها فالوورهایی که واقعی هستند در اختیارتان قرار می گیرند و فالوورها همگی یکدست هستند. به همین صورت زمانی که تعداد فالوور های یک پیج افزایش یابد. ضمنا به این مسئله نیز توجه داشته باشید که هر چه صفحه شما از تعداد فالوورهای بیشتری برخوردار باشد اعتبار بیشتری خواهد داشت. خرید فالوورهای واقعی اینستاگرام به سرعت insight شما را در این برنامه افزایش می دهد. اگر افزایش فالوورها به این راحتی و کم هزینه بود همه می توانستند با خرید فالوور باعث رشد پیج خود شوند. از این سرویس ریزش کمی گزارش شده است ( 5 تا 20٪ ) ، در صورتی که سیاست اینستاگرام تغییر نکرده و شروع به حذف فالوورها نکند !

، استفاده به جا و با طرح شکیل از هایلایت های صفحه و در نهایت بیزنس یا کریتور اکات کردن صفحه در صورتی که فعالیت تجاری دارید و کسب و کاری را معرفی میکنید. در صورتی که فالوور واقعی اینستاگرام نیز خریداری کنید، احتمالاً بسیاری از فالوور هایتان پیج شما را پسند نخواهند کرد و شما با ریزش فالوورها روبرو خواهید شد. سلام بر دوستان و کاربران گرامی، در ابتدای بحث اجازه دهید تا خبر خوشایند را برایتان بازگو نماییم ، پنل خرید فالوور و خرید لایک آنی برای راحتی شما بزرگوار راه اندازی شد. بهترین راه برای از دست دادنشان فعال نبودن است. در فضای شلوغ اینستاگرام باید سعی کنید در خاطر مخاطبانتان بمانید و برای انجام این کار باید دائما فعال باشید و محتوای خوب و با کیفیت تولید کنید.

لایک اینستاگرام

با ما باشید تا بیشتر درباره افزایش فالوور اینستاگرام بدانید! در بالا متوجه شدیم که مردم علاقه شون به سمت پیج هایی هست که تعداد فالوور بیشتری دارند، چرا که هر چه تعداد فالوور پیج بیشتر باشه به معنی معتبر بودن اون پیجه. در فضای اینستاگرام کاربران می توانند به راحتی و با یک جستجوی ساده به صفحات مورد علاقه خود دست پیدا کنند . این کلمه رد زبان انگلیسی به معنای دنبال کننده است دنبال کنندگان معمولا به یک گروه، حزب یا تفکر خاصی علاقه بیشتری نشان می دهد. شما می توانید محصولات و یا خدماتی که ارائه می دهید را به صورت عکس و یا ویدیو در پیج اینستاگرام خود قرار دهید تا توسط دیگران دیده و حتی خرید شود . برای مثال اگر بخواهید یک کار را انجام بدهید شاید ارزش های جامعه و نظر دیگران 60 درصد برایتان اهمیت داشته باشد اما تحقیقات نشان داده وقتی می خواهید پیجی را فالو کنید یا پستی را لایک کنید، این موضوع تا 99 درصد تاثیر گذار است! شاید شما با پست های زیبایی که می گذارید و یا استراتژی های دیگر مانند فالو کردن دیگران، کامنت گذاری درست زیر عکس های دیگران اقدام به جذب فالوور کنید اما ممکن است به هدفتان در یک بازه زمانی نرسید.

 • هنگام خرید سفارش آیدی اینستاگرام خود را تغییر ندهید
 • عدم حساسیت الگوریتم اینستاگرام
 • خرید فالوور برای چه پیجهایی مناسب است
 • از هشتگ ها در پست های خود استفاده کنید
 • فروش ایمپرشن اینستاگرام
 • خرید ریچ اینستاگرام
 • در اوقات بیکاری

استوری اینستاگرام باعث افزایش فالوور شما می شود. همین امر باعث می گردد تا اکثر پیج هابه دنبال خرید فالوور اینسناگرام باشند و از آن برای جذب بیشتر مشتری و افزایش کسب و کار خود استفاده کنند. وب سایت پنلدار به دلیل اینکه نماینده اصلی فروش میباشد، ارزانترین ارائه دهنده پنل فالوور است که علاوه بر قیمت مناسب، فالوور های واقعی و ایرانی ارائه می دهد. به دلیل رشد و رونق کسب و کارها در اینستاگرام افزایش فالوور هم برای عموم مردم از اهمیت بالایی برخوردار است.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.