DIDM & یک شرکت آموزش بازاریابی دیجیتال که با سرعت در حال رشد است اخبار اکتشافات

صنعت آموزش به ویژه صنعت آموزش بازاریابی دیجیتال در بالاترین سطح خود قرار دارد، بنابراین قابلیت اطمینان موسسات آموزشی جدید مورد تردید قرار گرفته است. در زمینه دیجیتال مارکتینگ، این امر حتی بیشتر است. در نتیجه، دیجیتال مارکتینگ توسط بسیاری از متخصصان به عنوان یکی از خواستارترین مهارت ها در جهان شناخته شده است. مطمئناً برای پیشرفت در حرفه خود باید درک قوی از آن داشته باشید. دوره دیجیتال مارکتینگ DIDM قطعا به شما کمک می کند تا به یک متخصص بازاریابی دیجیتال تبدیل شوید و در حرفه خود پیشرفت کنید.

در میان همه این سردرگمی‌ها، یک شرکت – موسسه بازاریابی دیجیتال دهلی (DIDM) وجود دارد که ثبات و ثبات خود را در صنعت حفظ کرده و در واقع رشد چشمگیری را پس از دوره قرنطینه در سراسر هند و خارج از کشور نشان داده است.

DIDM در سال 2015 راه اندازی شد و در 7 سال گذشته، DIDM به ده ها هزار بازاریاب دیجیتال گواهی داده است و ماموریت خود را برای پر کردن کمبود بازاریابان دیجیتال شایسته انجام داده است. از آنجایی که DIDM در حال حاضر بهترین شرکت آموزش بازاریابی دیجیتال در دهلی و یکی از بهترین مؤسسات بازاریابی دیجیتال در هند است، خود را به عنوان رهبر جهانی در بخش آموزش بازاریابی دیجیتال تصور می کند.

DIDM در درجه اول سه دوره بازاریابی دیجیتال ارائه می دهد: دوره کارشناسی ارشد در دوره بازاریابی دیجیتال، دوره بازاریابی دیجیتال پیشرفته و دوره بازاریابی دیجیتال حرفه ای. دوره کارشناسی ارشد آنها در بازاریابی دیجیتال پرتقاضاترین دوره است. دانش‌آموزانی که برای ثبت‌نام در آن دوره انتخاب می‌کنند، آموزش‌های درون کلاسی با مطالعات مبتنی بر ابزار را دریافت می‌کنند و پس از آن دو ماه آموزش عملی در داخل کشتی را دنبال می‌کنند. به عنوان بخشی از آموزش حضوری، دانش آموزان مهارت های خود را عملاً تحت نظارت یک مربی واجد شرایط به کار می گیرند.

DIDM در حال حاضر در دهلی NCR در Satya Niketan، DIDM Dwarka، DIDM Noida، DIDM Kalkaji، DIDM Gurgaon، DIDM Pitampura، DIDM Preet Vihar و جدیدترین شعبه آن در دهلی DIDM Rajouri Garden است. خارج از دهلی، آنها در اندهری شرقی (بمبئی)، جیپور، سرینگار (J&K) و میروت حضور دارند. علاوه بر این، تیم در حال آماده شدن برای افتتاح مراکز آموزشی در خارج از کشور است تا DIDM را به سطح بعدی برساند. آنها در حال آماده شدن برای خدمت به بازار بین المللی تا پایان سال 2022 هستند.

DIDM در چند سال گذشته به دلیل عملکرد فوق العاده خود چندین جایزه معتبر دریافت کرده است. تعداد کمی از آنها عبارتند از:
1) از ASSOCHAM و وزارت MSME – جایزه شیوه های تجاری منصفانه، 2022
2) جایزه بین المللی شهرت – بهترین شرکت آموزش بازاریابی دیجیتال در هند، 2021
ج) از WASME – بهترین موسسه بازاریابی دیجیتال در هند، 2021
د) Assocham & وزارت MSME – امیدوارکننده ترین برند، 2018

Warren Richardson

پیشگام رسانه های اجتماعی. تنظیم کننده. معتاد زامبی برنده جایزه. دردسر ساز. مستعد حملات بی تفاوتی.

تماس با ما