Newsom، یک رهبر در آب و هوا، با یک وسیله نقلیه الکتریکی مبتنی بر لیفت مبارزه می کند

کمپین “نه” در طول تابستان از نیوسام که علیرغم تمرکزش بر مبارزه با تغییرات آب و هوایی، به عنوان برجسته ترین حریف خود ظاهر شد و در یک تبلیغ تلویزیونی در سپتامبر به Lyft حمله کرد، رونق زیادی گرفت.

“سرپا. 30 به عنوان یک ابتکار آب و هوا تبلیغ می شود. اما در واقع، این طرح توسط یک شرکت واحد طراحی شد تا مالیات بر درآمد ایالتی را به نفع شرکت آنها اعمال کند.

نفوذ نیوسام می تواند رقابت را تغییر دهد. در نظرسنجی سپتامبر مؤسسه سیاست عمومی کالیفرنیا، رأی دهندگان احتمالی با 55 درصد به 40 درصد از این پیشنهاد حمایت کردند، اما نظرسنجی جدیدی که هفته گذشته توسط این مؤسسه منتشر شد، نشان داد که تنها 41 درصد از رأی دهندگان احتمالی موافق و 52 درصد مخالف بودند.

دن نیومن، سخنگوی فرماندار، گفت که روش های دیگری برای مبارزه با تغییرات آب و هوایی وجود دارد. در ماه سپتامبر، Newsom یک بسته آب و هوایی را امضا کرد که شامل 10 میلیارد دلار برای انتقال به وسایل نقلیه الکتریکی است.

نیومن گفت: «راه‌های بهتر و متفکرانه‌تری برای تسریع این انتقال و انجام آن بدون افزایش مالیات وجود دارد.»

لیفت از اظهار نظر خودداری کرد اما به پست وبلاگی در سپتامبر توسط لوگان گرین، یکی از بنیانگذاران شرکت و مدیر اجرایی آن اشاره کرد که در آن از رای دهندگان خواسته بود از Prop حمایت کنند. 30 برای کمک به مقابله با آلودگی و تغییرات آب و هوایی. Lyft همچنین در اکتبر یک ایمیل انفجاری برای مشتریان خود ارسال کرد و از این اقدام حمایت کرد.

منتقدان استدلال می‌کنند که نیوسام با مخالفت با این اقدام به کمک‌کنندگان با دلارهای بالا و سایر افراد ثروتمند خدمات می‌دهد. رید هستینگز، مدیر اجرایی نتفلیکس، از جمله مهم‌ترین مشارکت‌کنندگان در کمپین «نه» هستند. مایکل موریتز، شریک در شرکت سرمایه گذاری Sequoia Capital. جان فیشر، مالک Oakland A’s; ویلیام اوبرندورف، که کمک مالی به فراخوان چسا بودین، دادستان منطقه سانفرانسیسکو کرد. و بابی کوتیک، مدیر اجرایی اکتیویژن بلیزارد.

Shirley Bond

خواننده Wannabe. ماون غذا. طرفدار فرهنگ پاپ علاقه مندان به تلویزیون درونگرا. تنظیم کننده. پیشگام موسیقی. متفکر معتبر.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهGuide to buying household appliancesdigital currency channeldigital currency tutorial