PNB کارت اعتباری از پیش واجد شرایط را برای مشتریان حقوق بگیر راه اندازی کرد & مزایای بررسی اخبار شرکت ها

دهلی نو: بانک ملی پنجاب که در سال 1894 متولد شد، روز دوشنبه اولین کارت اعتباری از پیش تعیین شده را اعلام کرد. کارت اعتباری از پیش واجد شرایط شامل تعدادی مزایا برای مشتریان حساب حقوقی است. وام دهنده عمومی تعهد خود را برای ارائه خدمات مالی با کیفیت بالا با استفاده از فناوری از طریق تسهیلات کارت اعتباری فوری که امکان ورود سریع و آسان را فراهم می کند، تأیید می کند. PNB این سرویس را از طریق پلتفرم های RuPay و VISA ارائه خواهد کرد.

طبق اظهارات این مقام شرکت، مشتریان حساب های حقوق بگیر به این سرویس دسترسی خواهند داشت و می توانند از طریق برنامه بانکداری تلفن همراه PNB One و وب سایت بانک یا سرویس بانکداری اینترنتی (IBS) درخواست دهند. مراسم اعلام در مقر PNB در Dwarka توسط MD و CEO، همراه با EDs، CVO، و بقیه مقامات PNB برگزار شد. (همچنین بخوانید: ایلان ماسک سرانجام با پرانای پاتول، دوست توییتری خود از هند ملاقات می کند)

علاوه بر این، بانک ویژگی جدیدی را راه‌اندازی کرده است که به کاربران امکان می‌دهد به سرعت و به آسانی در سرویس آنلاین PNB One نسبت به FD اضافه برداشت کنند. مشتریان می توانند به صورت آنلاین و بدون مراجعه فیزیکی به بانک برای دریافت وام اقدام کنند. برای استفاده از خدمات آنلاین مانند PNB One، 0.25٪ تخفیف در نرخ بهره وجود دارد. (همچنین بخوانید: کدهای بازخرید Garena Free Fire برای امروز، 23 اوت: در اینجا نحوه دریافت جوایز FF آورده شده است)

“در حالی که ما به سمت ایجاد یک اکوسیستم مالی دیجیتالی سالم پیش می رویم، خوشحالم که گام دیگری را به سوی ارائه خدمات فوری و بدون دردسر اعلام کنم. آتل کومار گوئل، MD و مدیر عامل PNB، گفت: خدمات کارت اعتباری پیش‌صلاحیت‌شده جدید PNB یک فرآیند درخواست کارت اعتباری کاملا دیجیتال، مبتنی بر رضایت و بدون کاغذ است.

مشتریان از چندین ویژگی جذاب کارت مانند امتیازهای پاداش هیجان انگیز، پوشش بیمه جامع، دسترسی رایگان به سالن داخلی و بین المللی، چک سلامت، گلف رایگان، اسپا، جلسات باشگاه، محدودیت های اعتباری بالاتر و موارد دیگر با چند کلیک استفاده می کنند. من همچنین در مورد معرفی تسهیلات اضافه برداشت در برابر سپرده ثابت در PNB One هیجان زده هستم زیرا این تسهیلات به پیشنهادات دیجیتال ما اضافه می کند، و من با هر دو محصول بسیار امیدوار هستم زیرا آنها نیازهای عموم را به طور مناسب هدف قرار می دهند.”

Reece Bryant

ایجاد کننده. شیطون عاشق تلویزیون حل کننده مشکلات مادام العمر نویسنده. تحلیلگر. نینجا فرهنگ پاپ. عاشق اینترنت معتبر. کاوشگر کل کارآفرین لاعلاج