بازار بورس سه شنبه 22 شهریور 1401; روش 4 هزار واحدی کیلیکی کیں

روند بازار سرمایه امروز برخلاف روزهای گذشته صعودی بود و نماگرهای این بازار سبز شدند.

به گزارش اسنا، شاخص کل بورس با 4155 واحد افزایش به رقم یک میلیون و 393 هزار واحد رسید. شاخص 405 هزار و 256 واحد افزایش 2 هزار و 772 واحدی را به ثبت رساند. 273 هزار معامله به ارزش 34 هزار و 578 میلیارد ریال در این بازار انجام شد.

فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو، سایپا، ملی صنایع مس ایران، کشتی سازی، جمهوری اسلامی ایران و پالایش نفت تهران بیشترین تاثیر مثبت را در بورس نسبت به سایر نمادها داشتند.

شاخص امروز با 10 واحد افزایش رقم 18 هزار و 765 واحد را به ثبت رساند. در این بازار 166 هزار معامله انجام شد که به ارزش 99 هزار و 905 میلیارد ریال بود.

سرمایه گذاری در ساباتامین، سنگ، منازل و فولاد نسبت به سایر نمادهای ایرانیان منفی ترین و در مقایسه با سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت بر تولید برق دماوند، تولید عسل، محصولات غذایی و شکر است. را روی فرابورس.

Hayden Phillips

عاشق قهوه بی عذرخواهی یک تمرین‌کننده اینترنتی متواضع. دوست حیوانات در همه جا.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyخبربهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاهبهترین سالن زیبایی اصفهانGuide to buying household appliances