واکنش دبیر ورزشگاه حقوق بشر نیز فوت مهسا امین بود

دستیار امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران از نهادهای ذیربط خواست تا بررسی ها و بررسی های لازم را در خصوص علت مرگ مهسا امینی با دقت و سرعت انجام دهند و اقدامات لازم را انجام دهند. نتایج به طور شفاف در دسترس عموم قرار گیرد.

کاظم غریب آبادی معاون امور بین الملل قوه قضائیه و دبیر ستاد حقوق بشر جمهوری اسلامی ایران با تسلیت به خانواده مهسا امینی از مراجع ذیربط خواستار رسیدگی و رسیدگی به پرونده علت فوت شد. این دختر جوان باید به دقت و سریع انجام شود و نتایج به صورت شفاف در اختیار مردم قرار گیرد.

دبیر ستاد حقوق بشر خاطرنشان کرد: چندین واحد قضایی و غیر قضایی دستور تحقیق و تفحص صادر کرده و تیم های ویژه و تخصصی نیز تشکیل شده است.

وی همچنین از مراجع قضایی ذیربط درخواست کرد در صورت احراز تقصیر و خطا در این پرونده، سریعاً با عاملان و عوامل این وضعیت برخورد قانونی کنند.

گریبابادی کرد: دفتر حقوق بشر ضمن تاکید بر رعایت حقوق اساسی و اساسی همه شهروندان مطابق با اصول قانون اساسی از سوی کلیه نهادها و سازمان های کشور، به بررسی و پیگیری موارد نقض احتمالی حقوق بشر این شهروند ایرانی خواهد پرداخت. کشور.

Morgan Bullock

هاردکور الکل ماون. علاقه مند شدید به اینترنت دوست داشتنی توییتر متعصب. دردسر ساز.